Black DiamondBereid je voor op het klimmen met de Couloir 3S harnas van , ideaal voor gidsen, klimmers en ski-bergbeklimmers dankzij het gemengde ontwerp.
Het gemengde ontwerp van de Couloir 3S is ideaal voor gidsen en hun klanten, maar ook voor elke ski-klimmer of klimmer die eenvoud waardeert. Hij heeft een hoogwaardige polyester webbing constructie met verschillende breedtes en drie metalen snelsluitingen die het gemakkelijk maken om hem aan of uit te trekken met stijgijzers of ski's aan. Uitgerust met een trekkerbescherming, twee lussen voor uitrusting en twee lussen voor ijsscharen, is het de perfecte manier om je uitrusting te organiseren voor je volgende winterse tocht.
Point
tours
PRODUCT KENMERKEN Duurzame webbing constructie met verschillende breedtes en smalle uiteinden Unieke tie-in Quick-release gespen op tailleband en dijen voor gemakkelijk aan en uittrekken met ski's of stijgijzers aan Vier Ice Clipper lussen en een Ice Clipper lus voor Ice Clipper pinnen.
tours
Vier Ice Clipper lussen en één Ice Clipper lus op elke dij voor beter management Kleurgecodeerde tailleband en dijen (binnen/buiten) voor eenvoudige, intuïtieve pasvorm van het harnas Unisex Verkrijgbaar in S,
M, L, XL S-XL 235g (M)
| Merk | Black Diamond |
| Kleur | legering-zwart |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Hoeveelheid per product | 1 |
| Stabiliteit | Klimmen |