Ontdek de lamp Akah Brinyte T28 Artemis, uw onmisbare bondgenoot voor ongeëvenaarde nachtelijke jachtavonturen.
Focusbare en dimbare jachtlamp met driekleurige lichtbronnen.
De BRINYTE Artemis T28 Tri-Color is speciaal ontworpen voor nachtjacht. Door de keuzeschakelaar over te schakelen, kunt u kiezen voor rood, groen of wit licht. Dit maakt het gemakkelijk om van gekleurd licht voor zoeken over te schakelen naar wit licht na de schot.
Deze zaklamp met driekleurige lichtbronnen voldoet aan alle vereisten:
Wanneer de lamp aan is (druk ongeveer 3 seconden), wordt de helderheid aangepast door de draaischakelaar op de achterkant te draaien. Door de kop van de lamp te draaien, kan de lichtstraal worden gefocust. In tegenstelling tot normale kleurfilters zijn de gekleurde LED-modules nog efficiënter en hebben ze een groter bereik.
De bijzonder krachtige lithium-ion batterij met een capaciteit van 5.000 mAh zorgt voor een lange brandduur.
De batterij wordt direct opgeladen via de meegeleverde USB-oplaadkabel. Kan ook worden gevoed met 2 x CR123A-batterijen of een oplaadbare 18650-batterij. De diameter van de lampenbuis is 25,4 mm en is dus compatibel met alle gangbare bevestigingen.
Materiaal: vliegtuigkwaliteit aluminium AL-6061-T6 met militaire type III hard geanodiseerde afwerking.
Leveringsinhoud:
Technische gegevens:
| Merk | Akah |
| Leveranciersreferentie | 68850000 |
| Kleur | zwart |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |